main-foto

Ви плануєте імпорт товарів з Китаю контейнерами і не знаєте з чого почати?

Доставка контейнера з Китаю (імпорт товарів), це складний процес в якому ми допоможемо Вам розібратися. Перше і найголовніше на що слід звернути увагу після того, як ви вибрали постачальника в Китаї – звичайно ж партнер, який буде організовувати вам доставку вашого цінного вантажу. На сьогоднішній день, в Україні близько 300 експедиторських компаній. В інтернеті можна знайти різні відгуки – як позитивні так і негативні.

За якими ж параметрами визначити, чи надійний партнер – експедиторська компанія, ми розкладемо по пунктам:

– враховуйте рейтинг експедиторських компаній, важливо щоб компанія входила в топ 10;

– як довго компанія на ринку (ринок експедиторських послуг дуже мінливий, тому не варто довіряти вантаж компаніям, які на ринку 1-2 роки, щоб не вийшло, що ваш вантаж пливе по морю до Одеси, а компанія експедитор вже банкрут). Рекомендуємо довіряти свої вантажі компаніям, які на ринку більше 5 років .;

– відгуки, рекомендації. При переговорах з експедитором – запросіть рекомендаційні листи від їх ключових партнерів або зверніться за допомогою самі. Якщо експедиторська компанія працює з великими компаніями, у яких дуже високі вимоги до партнерів, то цього експедитору можна довіряти вантаж;

– відвідайте офіс компанії -переконайтесь, що це компанія, а не обманка, у яких і офісу свого немає.

Великі компанії мають представництва в ключових містах України і ви можете відвідати локальний офіс і отримати консультацію особисто.

Вантаж морем це складний процес, який вимагає багато професійної уваги і без якого, недосвідчений замовник може отримати незаплановані витрати або навіть “втратити” вантаж.

І на завершення, якщо ви не хочете витрачати свій дорогоцінний час і хочете отримати висококласний сервіс від надійної компанії – звертайтеся в Sea Gate LTD!