В Одесі відбувся всеукраїнський футбольний турнір, де наша команда Sea Gate посіла перше місце!

Фінал є фінал! Напруга відчувалося в кожній дії футболістів, в кожному мікро-епізоді, і саме під знаком щільною силової боротьби проходило це протистояння.

Обидві команди емоційно реагували на будь-який свисток арбітрів, а з огляду на, що стиків, як і фолів, в матчі було в достатку, гра затягувалася, і покладені 13 хвилин «чистого» часу йшли дуже довго. Але головне, що не обійшлося без досить якісного футзалу: суперники щиро намагалися вести комбінаційну гру.

Не довелося глядачам нудьгувати і без забитих голів. Спочатку в середині тайму «грім» для одеситів грянув, коли Михайло Цурка прийняв м’яч на правому фланзі і влучно пробив. Голкіпер реагував на не самий небезпечний дальній удар, але від його рук м’яч влетів у сітку – 0: 1. Однак «Sea Gate» дуже швидко відігрався: також дальнім «пострілом», і, як здалося, не без допомоги рикошету, «дев’ятку» воріт гостей вразив Костянтин Заверюхин – 1: 1.

Оборонні редути виглядали краще атакуючих побудов і в другому таймі. Більшість комбінаційних задумок руйнувалося задовго до штрафних майданчиків, так що видовищною гру як і раніше не можна було назвати. Одна з небагатьох швидкісних атак, яку не встигли «прочитати» опоненти, пройшла у одеситів, і в середині тайму колектив Артура Азерляна вийшов вперед: Ігор Жадан – 1: 2.

Не дуже було добре з передумовами для того, щоб відігратися у гостей: відчувалося, що «моряки» свіже своїх опонентів. Всі сили віддала команда з Миколаївської області, щоб врятуватися, але вже коли голкіпер веселіновцев почав підключатися в атаку «п’ятим», «Sea Gate» зміцнив перевагу: порожні ворота зі своєї половини вразив Володимир Тимченко – 1: 3. Аналогічний трюк незабаром міг зробити і Володимир Ємельянов, пробивши в метрі від стійки. Ну і всі питання щодо тріумфатора малого фіналу були зняті за півтори хвилини до фінальної сирени, коли за повторну жовту картку достроково покинув майданчик Віталій Виборний, і одесити опинилися в чисельній більшості.

Варіантів відігратися у «Грім» вже не було: «Sea Gate» – переможець фіналу!