main-foto

Збірний вантаж LCL – послідовність дій від провідного експедитора

Збірний вантаж LCL – це перевезення вантажу дрібними партіями в контейнері, коли розмір партії невеликий і її відправка у вигляді “власного” контейнера стане недоцільним рішенням, існує така можливість як об’єднати товари в збірні вантажі.

Така послуга як LCL, на сьогоднішній день, дуже поширена. І це не дивно, тому що даний тип перевезення є вигідним, як для клієнта, так і для експедиторської компанії. Вигода в формі доставки збірного вантажу очевидна, тому що в контейнері можуть перебувати кілька одержувачів, відбувається економія при перевезенні вантажу. Важливим фактором при ланцюжку перевезення збірних вантажів є “возз’єднання” дрібних партій на спеціальному складі. Консолідаційний склад, там де збирають всі товари для контейнера, служить відправною точкою для перевезення збірних вантажів. Доставка збірного вантажу може бути виконана морським, залізничним, автомобільним транспортами. Сам же вантаж може бути доставлений як безпосередньо до одержувача, так і на склад транспортної компанії: «Двері-Двері», «Двері-Склад», «Склад-Склад», «Склад-Двері».

Дуже важливо розуміти, що саме відбір експедиторської компанії для виконання доставки «Збірного вантажу» є найважливішим чинником для успішного отримання замовленого товару. При виборі експедиторської компанії слід звернути увагу на успішность компанії – скільки часу компанія на ринку, сама вартість логістичних послуг, періодичність відправки по конкретному напрямку, а також ступінь обізнаності про місцезнаходження вантажу в дорозі. Перевізник повинен бути готовий оперативно і з мінімумом витрат забезпечити кожен етап доставки вантажу. Завдання експедиторської компанії проінформувати Клієнта про всі нюанси перевезення. Вона ж, логістична / експедиторська компанія страхує вантаж і при необхідності бере на себе оформлення всієї супутньої документації, чим полегшує життя Замовнику.

Отже, головні плюси перевезення «Збірним вантажем» для одержувача:

Можливість відправки вантажу дрібними партіями, що особливо вигідно для компаній-початківців , середнього бізнесу, великих компаній (відправка зразків продукції, відправка дрібних партій).

Економія на доставці, за рахунок того, що сума перевезення ділитися на кількість одержувачів в контейнері.

Можливість вибрати для себе максимально оптимальний варіант доставки вантажу.

Мінуси перевезення «Збірним вантажем» для одержувача:

Час для збору повного контейнера, але досвідчені компанії, які довго на ринку експедиторських послуг, мають високу поінформованість, тому чекати довго не доведеться.

Збірний вантаж не може містити несумісні товари (швидкопсувні продукти і товари тривалого терміну зберігання, рідини і одяг, тендітні і металеві товари і т.д.).

Перевезення “збірних вантажів” з компаній SEA GATE LTD це легко і швидко, переконайтеся самі, ми працює по такому процесу:

Замовлення на формування збірного вантажу.

Консолідація вантажу на складі – SEA GATE LTD 10 років на ринку логістичних послуг і ми маємо досвід і знання як зробити це швидко.

Упаковка, перепакування товарів.

Формування партій за напрямками доставки.

Побудова маршруту доставки – найвигідніший для Клієнта, як за часовими рамками так і з фінансів.

Підготовка / оформлення супровідної документації – позбавляємо Клієнтів “головного болю” від документації.

Митне оформлення.

Доставка вантажу на СТЗ або склад вантажоодержувача – доставляємо все в цілості і збереженні.

SEA GATE LTD – ми професіонали, тому і лідери на ринку експедиторських послуг України.

Доставка по території України:

Автотранспортом компанії – готові надавати конкурентні ціни + постійний моніторинг оперативним відділом під час перебування в дорозі.

Більш вигідний варіант – доставка по залізниці з подальшою подачею автотранспортом на митницю або склад клієнта.

Співробітники компанії Sea Gate LTD готові опрацювати для вас найбільш вигідні варіанти з урахуванням Ваших вимог і детально проконсультувати – по кожному із запропонованих.