main-foto

Нова послуга компанії Sea Gate LTD – сервісний експедитор!

Sea Gate LTD – логістична компанія повного циклу, що динамічно розвивається.

Наша місія полягає в системному розвитку українського бізнесу, сприяння нашим партнерам шляхом надання високоякісних послуг та найкращого сервісу в сфері логістики.

Нас по праву можна вважати клієнтоорієнтованою Компанією. Ми чуємо вимоги наших клієнтів і з метою максимального задоволення їх потреб, ми вводимо нову послугу – сервісний експедитор. Її суть полягає в наданні для Вашої компанії особистого представника, який буде контролювати весь процес вантажоперевезення.

Таким чином, Ви отримуєте особистого фахівця, який контролює в режимі 24/7 весь цикл доставки вантажу, його збереження і максимально скорочує час виконання замовлення. Що в свою чергу, дозволяє не турбуватися про безпеку вантажу і в мінімальні терміни реалізувати свій товар за призначенням.

Перевага сервісного експедитора вже відчули на собі наші клієнти. Серед них – Евросвітло- постачальник світлотехніки і світлодіодних ламп, який займається реалізацією і доставкою освітлювальних приладів по всій Україні. У своєму портфелі компанія має широкий асортимент продукції – понад 200 найменувань високоякісних ламп, світильників.

Про перший досвід роботи з сервісним експедитором від Sea Gate LTD Ви можете ознайомитися на сайті компанії Евросвет.

Зробіть для себе процес вантажоперевезення ще простіше – покладайтесь на нас!

За більш детальною інформацією про послугу сервісного експедитора звертайтесь за телефоном: (048) 734-75-87.