Ми підкорили Dnipro Half Marathon!

Досягнення цілей і отримання потрібного результату варто кожній людині чималих сил і віри в себе. Нездійснені мрії і недосягнуті перемоги – це все наслідок страху і ліні людини перед майбутніми перешкодами.

Почуття ейфорії, вибухова хвиля емоцій, незмірна сила і розуміння того, що немає нічого неможливого – вселилася в кожного в нашій команді на Dnipro Half Marathon. Для кожного з нас це була нова перемога, яка зробила наше життя яскравішим і не просто на мить, а 100 % назавжди. Це невимовне відчуття, коли ти наповнюєшся абсолютно іншими, новими почуттями, з незвичайним натхненням твоя втомлена посмішка не сходить з обличчя і твій “сенс” вже зовсім інший. Наша команда в сумі пробігла майже 70 км!

Ми ще раз стали сильніше разом і будемо продовжувати здійснювати нові перемоги, досягати нових крутих результатів і не тільки в спорті, а й у професійній сфері для наших клієнтів. Дякуємо за нові враження організаторів Run Ukraine, кожного учасника Dnipro Half Marathon і окремо компанію Інтерпайп

Далі більше перемог! Тільки відмінний результат! Sea Gate LTD