main-foto

Компанія Sea Gate LTD здобула перемогу в літньому кубку Ліги Співдружності з футзалу – 2016!

Футбольні команди “Sea Gate” і “Sea Gate” – 2 стали абсолютними чемпіонами, отримав 1-е і 2-е призові місця відповідно!

В ході турнірних баталій, в 1/8 суперником для команди “Sea Gate” став клуб «Pentagon», але навіть неодноразові пенальті не змогли перешкодити нашій перемозі з рахунком 2: 1. Президент клубу – Євген Охременко ставить остаточну крапку в матчі і стає кращим гравцем серед 16-ти команд в турнірі.

В цей час, другий склад – МФК «Sea Gate» – 2, показує відмінні результати і “в суху” виграє матч у МФК «Нікою-ветеран» з рахунком 2: 0. Андрій Бебик наперед результат битви і завоював звання кращого гравця в чверті фіналу!

І тут трапляється те, що ніхто не міг передбачити. Курйозна ситуація – дві команди нашої Компанії виходять в фінальне протистояння один з одним. МФК «Sea Gate» стає абсолютним чемпіоном літнього кубку і займає відразу два призових місця! Досить цікаво було стежити за тим, як Артур Азерлян – тренер обох команд, був в подиві і не знав лаву запасних якої команди йому зайняти.

Sea Gate LTD пишається перемогами своїх команд! На особливу увагу заслуговують Охременко Євген та Андрій Бебик – кращі гравці Компанії в цьому сезоні!

Цей Кубок в черговий раз довів – Sea Gate LTD всебічно розвинена компанія. У спорті, менеджменті, відносинах з клієнтами – про що б не йшлося – для нас єдиний прийнятний результат – це кращий результат!

Відео нагородження команд МФК “Sea Gate” Ви можете подивитися тут.

 

slide
slide
slide
slide