main-foto

Партнерські відносини – запорука успіху!

Ми прагнемо до системного розвитку українського бізнесу, шляхом вдосконалення власної діяльності і поліпшення ринкових позицій наших партнерів.

Sea Gate LTD надає повний спектр послуг в сфері логістики з експорту-імпорту вантажів в великотоннажних контейнерах, що значно зменшує витрати часу наших клієнтів з транспортування вантажу.

Зараз ми веземо новий верстат для ТОВ Актавіс, який дозволить в рази збільшити обсяг випуску складних і високоякісних матеріалів і виробництво запчастин для сільськогосподарської техніки.

В даному випадку, вантажоперевезення здійснюємо за системою “від дверей до дверей” з використанням морського, автомобільного транспорту та експедування його протягом усього маршруту. Так само, ми повністю контролюємо внутрішньопортове обслуговування, включаючи документообіг, накопичення, зберігання, сортування і завантаження.

Ми цінуємо партнерські відносини. Принцип компанії – довгостроковість роботи з кожним з наших партнерів, суворе дотримання інтересів обох сторін, вдосконалення спільної роботи і взаємовиручка.